Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 27 Oct
kl 19:30 - 21:09
Vindbjart - Flekkefjord
  Sparebanken Sør-banen Vennesla
Tue 3 Nov
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Søgne
  Uenes kunstgress
Tue 10 Nov
kl 20:00 - 21:39
Våg - Flekkefjord
  Karuss kunstgress
Tue 17 Nov
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Arendal
  Uenes kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Mandalskameratene
$item.username   Uenes kunstgress
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Søgne
$item.username   Uenes kunstgress
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:30 - 21:09
Lyngdal 1 - Flekkefjord
$item.username   Lyngdal kunstgress FIBO banen
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 19:30 - 21:09
Fløy-Flekkerøy - Flekkefjord
$item.username   Arkicon Arena Flekkerøy
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 20:15 - 21:59
Flekkefjord - Farsund og Lista IK
$item.username   Uenes kunstgress
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 20:00 - 21:39
Våg - Flekkefjord
$item.username   Karuss kunstgress
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Hisøy 1
$item.username   Uenes kunstgress
  Les mer  
Sun 27 Sep
kl 15:00 - 16:39
Mandalskameratene - Flekkefjord
$item.username   Idrettsparken stadion
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 20:15 - 21:59
Tobienborg - Flekkefjord
$item.username   Kristiansand kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 19:30 - 21:09
Trauma - Flekkefjord
$item.username   Hove kunstgress
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 18:00 - 19:39
Flekkefjord - Mandalskameratene
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Sat 19 Sep
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Solbygg
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Lyngdal 1
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 20:15 - 21:59
Tigerberget - Flekkefjord
$item.username   Kongsgårdbanen
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 19:30 - 21:09
Søgne - Flekkefjord
$item.username   Toyota-banen
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 18:30 - 20:14
Flekkefjord - Greipstad
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 19:00 - 20:39
Flekkefjord - Lyngdal 1
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Sun 30 Aug
kl 15:00 - 16:39
Vigør 1 - Flekkefjord
$item.username   Sparebanken Sør Arena
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 20:15 - 21:59
Torridal - Flekkefjord
$item.username   Hommeren Kunstgress
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Randesund
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Våg
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 19:00 - 20:44
Flekkefjord - Vindbjart 2
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 19:30 - 21:09
Express - Flekkefjord
$item.username   Fevik stadion
  Les mer  
Fri 14 Aug
kl 19:00 - 20:44
Flekkefjord - Hægebostad
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Thu 25 Jun
kl 19:30 - 21:14
Marnardal - Flekkefjord
$item.username   Øyslebø idrettsplass KG
  Les mer  
Fri 19 Jun
kl 19:30 - 21:14
Farsund og Lista IK - Flekkefjord
$item.username   Sparebanken Sør Arena Farsund
  Les mer  
Tue 16 Jun
kl 20:00 - 21:39
Mandalskameratene - Flekkefjord
$item.username   Idrettsparken stadion
  Les mer  
Fri 12 Jun
kl 19:30 - 21:14
Flekkefjord - Tobienborg
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 9 Jun
kl 20:00 - 21:39
Flekkefjord - Søgne
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Fri 5 Jun
kl 20:15 - 21:59
Solbygg - Flekkefjord
$item.username   Kristiansand kunstgress
  Les mer  
Tue 2 Jun
kl 20:15 - 21:54
Randesund - Flekkefjord
$item.username   Sukkevann kunstgress
  Les mer  
Fri 29 May
kl 19:30 - 21:14
Flekkefjord - Tigerberget
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 26 May
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Vigør 1
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 19 May
kl 20:00 - 21:39
Vindbjart - Flekkefjord
$item.username   Sparebanken Sør-banen Vennesla
  Les mer  
Fri 15 May
kl 20:00 - 21:44
Greipstad - Flekkefjord
$item.username   Hortemo stadion kunstgress
  Les mer  
Tue 12 May
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Express
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Fri 8 May
kl 19:30 - 21:14
Flekkefjord - Torridal
$item.username   Uenes gress
  Les mer  
Tue 5 May
kl 19:30 - 21:09
Arendal - Flekkefjord
$item.username   Norac stadion
  Les mer  
Mon 4 May
kl 20:00 - 21:44
Vindbjart 2 - Flekkefjord
$item.username   Sparebanken Sør-banen Vennesla
  Les mer  
Tue 28 Apr
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord - Donn
$item.username   Uenes kunstgress
  Les mer  
Levert av IdrettenOnline