Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Farsund og Lista IK
Uenes gress
Sat 14 Aug
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Tigerberget
Uenes gress
Wed 18 Aug
kl 19:00 - 20:39
Flekkefjord 2 - Kvinesdal 2
Uenes gress
Sat 21 Aug
kl 15:00 - 16:44
Farsund og Lista IK - Flekkefjord
Sparebanken Sør Arena Farsund
Sat 21 Aug
kl 15:00 - 16:44
Greipstad - Flekkefjord
Hortemo stadion kunstgress
Mon 23 Aug
kl 19:30 - 21:09
Lyngdal 2 - Flekkefjord 2
Lyngdal kunstgress FIBO banen
Wed 25 Aug
kl 19:30 - 21:09
FLIK - Flekkefjord 2
Sparebanken Sør Arena Farsund
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Solbygg
Uenes gress
Sat 28 Aug
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Marnardal
Uenes gress
Mon 30 Aug
kl 19:30 - 21:09
Lyngdal 7er - Flekkefjord 2
Lyngdal kunstgress FIBO banen 9er A
Thu 2 Sep
kl 19:00 - 20:44
Marnardal - Flekkefjord
Øyslebø idrettsplass KG
Thu 2 Sep
kl 19:30 - 21:09
Lyngdal 3 7er - Flekkefjord 2
Lyngdal kunstgress FIBO banen 9er A
Mon 6 Sep
kl 20:00 - 21:44
Vindbjart 2 - Flekkefjord
Sparebanken Sør-banen Vennesla
Tue 7 Sep
kl 18:45 - 20:24
Flekkefjord 2 - Kvinesdal 2
Uenes gress
Sat 11 Sep
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Solbygg
Uenes gress
Mon 13 Sep
kl 18:15 - 19:59
Flekkefjord - Vindbjart 2
Uenes gress
Tue 14 Sep
kl 19:30 - 21:09
Hægebostad - Flekkefjord 2
Kollemo stadion kunstgress
Sat 18 Sep
kl 12:15 - 13:59
Torridal - Flekkefjord
Hommeren Kunstgress
Sat 18 Sep
kl 15:00 - 16:44
Greipstad - Flekkefjord
Hortemo stadion kunstgress
Fri 24 Sep
kl 20:15 - 21:59
Tobienborg - Flekkefjord
Kongsgårdbanen
Wed 29 Sep
kl 17:15 - 18:54
Flekkefjord 2 - Lyngdal 2
Uenes gress
Thu 14 Oct
kl 20:30 - 22:09
Flekkefjord 2 - Lyngdal 3 7er
Uenes kunstgress 9er A
Fri 15 Oct
kl 20:00 - 21:44
Flekkefjord - Tobienborg
Uenes kunstgress
Fri 15 Oct
kl 20:15 - 21:59
Flekkefjord - Hægebostad
Uenes kunstgress
Thu 21 Oct
kl 19:30 - 21:09
Kvinesdal 2 - Flekkefjord 2
Eramet Kvinesdal kunstgress
Fri 22 Oct
kl 20:00 - 21:44
Hægebostad - Flekkefjord
Kollemo stadion kunstgress
Sat 23 Oct
kl 15:00 - 16:44
Flekkefjord - Tigerberget
Uenes kunstgress
Wed 27 Oct
kl 19:30 - 21:09
Flekkefjord 2 - Hægebostad
Uenes kunstgress
Fri 29 Oct
kl 20:15 - 21:59
Farsund og Lista IK - Flekkefjord
Sparebanken Sør Arena Farsund
Fri 5 Nov
kl 20:15 - 21:59
Flekkefjord - Greipstad
Uenes kunstgress
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Levert av IdrettenOnline